Zapisz się do Newslettera poniżej - 5% rabatu

Zacznij od początku
- wyhoduj sobie aloes.

na-wlosy-odzywka-bez-silikonu
nasza historia

Jak to się wszystko zaczęło

W lutym 2021 roku, kiedy to pandemia nie chciała mieć końca i zmieniała biegi wydarzeń, zaczęłam wszystko od początku. Wbrew wielu opiniom, zaczęłam tworzyć miejsce, od którego nie tylko ja będę mogła zacząć swoją drogę do życia w zgodzie ze sobą, naturą i otoczeniem, ale każdy z Was – nie tylko fani niezwykłej rośliny jaką jest aloes.

Zaczęłam więc od małych kroków realizować marzenia i cele, nie czekając już dłużej na odpowiedni moment.

Dlaczego aloes?

W domu rodzinnym od zawsze był na parapecie i często go używałam. Zapomniałam o nim i jego leczniczym działaniu, aż do dnia kiedy to znajoma z pracy zaproponowała, że podzieli się sadzonką.

Pojawił się pomysł i…. zaczęłam wszystko od początku, stworzyłam w głowie coś, co teraz wytrwale realizuje i zapraszam do tej przygody i Was.

Znajdziecie tu wszystko co dotyczy aloesu, od żywej rośliny, którą możecie wyhodować i wykorzystywać jej świetne właściwości, po gotowe produkty od polskich producentów na bazie aloesu oraz innych znanych i bardziej znanych producentów.
Baza produktów powoli się powiększa i ambicje co do projektu też. Dziękuję już teraz wszystkim za wsparcie, które od Was otrzymujemy, a które jest mega istotne.
Ola i Justyna

To właśnie my

Tak, właśnie my bo w ten projekt uwierzyła jeszcze jedna osoba, z którą chętnie zaczęłam od niedawna współpracować. Justyna!
Któż wie, co się stanie jeśli, wyciągniemy swoje dyplomy i doświadczenia, ja z chemii, a Justyna z inżynierii produkcji.

Małymi tiptopami uczymy się przedsiębiorczości, realizujemy plan i uwalniamy swoją energię!

Opinie