Zapisz się do Newslettera poniżej - 5% rabatu
20190925_123233_capture_edited
POCZĄTKI

Jak to się wszystko zaczęło

W lutym 2021 roku, kiedy to pandemia nie chciała mieć końca i zmieniała biegi wydarzeń, zaczęłam wszystko od początku. Wbrew wielu opiniom, zaczęłam tworzyć miejsce, od którego nie tylko ja będę mogła zacząć swoją drogę do życia w zgodzie ze sobą, naturą i otoczeniem, ale każdy z Was – nie tylko fani niezwykłej rośliny jaką jest aloes.

Zaczęłam więc od małych kroków realizować marzenia i cele, nie czekając już dłużej na odpowiedni moment. 

Dlaczego Wyhoduj Sobie Aloes?

W domu rodzinnym od zawsze był na parapecie i często go używałam. Zapomniałam o nim i jego leczniczym działaniu, aż do dnia kiedy to znajoma z pracy zaproponowała, że podzieli się sadzonką.

Pojawił się pomysł i…. zaczęłam wszystko od początku, stworzyłam w głowie coś, co teraz wytrwale realizuje i zapraszam do tej przygody i Was. Choć ten projekt to nie tylko Aloes, to od niego się wszystko zaczęło.

Znajdziecie tu wszystko co dotyczy aloesu, od żywej rośliny, którą możecie wyhodować i wykorzystywać jej świetne właściwości, po gotowe produkty od polskich producentów na bazie aloesu oraz innych znanych i bardziej znanych producentów. Zapraszam również na bloga, na którym dzielę się wiedzą z badań naukowych oraz do czytania Newslettera, który wysyłam w każdy poniedziałek inspirując do rozwoju osobistego. 

Ambicje do do projektu Wyhoduj Sobie Aloes stale się zwiększają.

KIM JESTEM

Na drodze do spełniania marzeń

Tu Ola Zacharczuk, pomysłodawczyni i założycielka projektu Wyhoduj Sobie Aloes. Chcę być szczęśliwa, niezależna i spełniać swoje marzenia. Stawiam cele i je realizuje. W lutym 2021 roku w pełni wzięłam za to odpowiedzialność i sprawy w swoje ręce.  

KIM JESTEM

Realizuję cele

W 2019 roku otrzymałam dyplom magistra chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracowałam w Anglii, na stażu w Berlinie, w USA, w Polsce na etacie, a 2021 roku założyłam swój własny biznes. Chcę żyć na własnych zasadach. 

Zapraszam Cię do wspólnej drogi w realizacji marzeń. 

Pozdrawiam, 

Małymi tiptopami uczę się przedsiębiorczości, realizuję plan i uwalniam swoją energię!

Opinie